Odhad nemovitosti online zdarma

Využijte revoluční služby Certimmo, která vám dovolí získat odhad nemovitosti online zdarma.
Služba funguje rychle přesně výsledek obdržíte na email. Navíc můžete provést odhadů kolik chcete a na jakékoliv nemovitosti si přejete.
Služba je zcela zdarma a nikdo vám nebude volat.
Nejsme realitní kancelář, nejsme ani finanční poradci, jsme odhadce nemovitostí, kteří se specializují na oceňování nemovitostí v Evropě od roku 2008 a ocenili jsme majetek v celkové hodnotě přesahující 100 000 000 000 Kč. Provozujeme i znalecký ústav, který patří k nejprogresivnějším v ČR.
Tato služba je určena široké veřejnosti, aby bylo možné získat přesný rychlý přehled o cenách nemovitostí, které lze realizovat na realitním trhu.
Odhad nemovitosti online zdarma můžete získat i vy, stačí jen vyplnit formulář pro popis nemovitosti na této adrese.

Zadávejte odhad kolikrát chcete

V případě, že budete to potřebovat, je možné provádět odhady opakovaně, abyste zjistili zda nemovitost na trhu získává na hodnotě, nebo její hodnota klesá. Odhad nemovitosti online zdarma můžete získat I vy, stačí jen vyplnit formulář pro popis nemovitosti na této adrese.
V případě, že budete to potřebovat, je možné provádět odhady opakovaně, abyste zjistili zda nemovitost na trhu získává na hodnotě, nebo její hodnota klesá.
Služba není určena jen pro vlastníky odhadovaných nemovitostí – ocenit si můžete jakoukoliv nemovitost chcete a kohokoliv, a to v ČR, na Slovensku, v Polsku, v Rakousku a v Německu.
Odhad je vždy aktuální a vychází z poměru na realitním trhu v konkrétní zemi.

O službě Certimmo

Služba Certimmo byla vyvinuta v roce 2019 a 2020 a neustále prochází vývojem a zdokonalováním – Předně algoritmy, které mají za cíl vypočítat hodnotu oceňované nemovitosti. Algoritmy prochází dvojitou kontrolu, která má za cíl odhalit nepřesnosti způsobené výpočtem založeným na nesrovnatelných nemovitostech. Kontrola spočívá v ověřování již vypočtených hodnot na realitním trhu – srovnání s podobnými nemovitostmi, které se v dané chvíli nebo v budoucnu na realitním trhu objeví.
Odhad nemovitosti online zdarma