Odhad nemovitosti online kalkulačka

Nechte si zpracovat odhad nemovitosti online pomocí kalkulačky Certimmo.
Kalkulačka je velice jednoduchá – stačí vyplnit několik základních údajů o oceňované nemovitosti a odeslat formulář ke zpracování.
Služba je zcela zdarma a poskytuje uživateli informaci o aktuální tržní ceně jakékoliv nemovitosti. Pro vyplnění popisu nemovitosti, kterou chcete odhadnout, pokračujte zde. 
Ceny nemovitostí vycházejí z reálných dat na trhu s realitami. Výsledek se počítá na základě několika metodik výpočtu cen nemovitostí, které používají odhadci nemovitostí i soudní znalci.
Díky službě Certimmo můžete získat odhad nemovitosti online, v tom vám pomůže naše kalkulačka.

O službě

Služba je nezávazná a nezakládá použití dalších služeb od poskytovatele či využití osobních údajů uživatele.
Díky aktuální ceně nemovitosti můžete vstoupit do jakékoliv transakce s vědomím, zda je pro vás výhodná či ne.
Příkladem může být koupě bytu, rodinného domu či stavebního pozemku.
Jelikož k provedení odhadu přes tuto kalkulačku není třeba, aby odhadce sám oceňovanou nemovitost navštívil a zaměřil, pro tyto transakce, tedy koupě, se kalkulačka hodí nejlépe.
Takové transakce se dějí jen jednou za čas, proto je potřeba vždy získat co nejvíce informací z co nejvíce zdrojů – pokud možno od informovaných zdrojů.
V rámci naší kalkulačky používáme data, která jsme sbírali z realitních trhů v rámci celé Evropy od roku 2013. Tyto data kontrolujeme, provádíme vzájemnou korelaci a z cen sestavujeme trendy, které dávají informaci o tom, zda realitní trh v daném segmentu stoupá, nebo klesá.
Můžete si tak být jisti, že za uvedené peníze získáváte co nejpřesnější službu, jakou si můžete zvolit.

Nová kalkulačka pro odhad nemovitosti online

Jedná se o novou službu, tak bychom byli rádi, aby jí využívalo co nejvíce lidí. Nebojte se proto prosím tuto službu doporučit vašim známým, přátelům i lidem, které neznáte na internetu. S co největším množství uživatelů budeme schopni odladit i ty nejmenší mouchy, aby co nejvíce lidí dokázalo tuto službu na maximum využít a byli spokojeni s výsledkem.
Pokud v rámci užívání kalkulačky přijdete na jakoukoliv závadu či chybu, neváhejte se na nás obrátit.
odhad nemovitosti online kalkulačka